Туристична пляшка для води з нержавіючої сталі Tomshoo 1050 мл для походу туризму з неопреновим чохлом
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 01149
1 300 ₴
1 170 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 750-12-54
Менеджер
- +380 (68) 604-90-40Менеджер
- +380 (68) 982-42-55Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більше туристичних товарів можна переглянути на сайті:
https://tourist-lviv.com.ua/ua/product_list
Пляшка з неіржавкої сталі Tomshoo 1050 мл + неопреновий чохол.
- Марка: Tomshoo
- Модель: BOT-1050
- Матеріал: неіржавка сталь 304
- Місткість: 1050 мл
- Ширина: 90 мм
- Висота: 201 мм
- Вага: 245 грамів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomshoo |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Миється в посудомийній машині, Мішечок для пляшки |
| Об`єм | 1050 мл |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Висота | 201 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 245 г |
| Тип | Дитяча пляшка для води |
| Основні | |
| Оптимально для кількості осіб | 2 чол. |
| Ручки | Так |
| Форма | Циліндрична |
| Кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип посуду | Пляшка |
| Підходить для приготування їжі | Так |
| Упаковка | Чохол |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина матеріалу | 0.5 мм |
- Ціна: 1 170 ₴








